O nas


ITEL Solutions jest operatorem świadczącym pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla Klientów Biznesowych. Na rynku biznesowym firma umocniła swoją pozycję dzięki zwiększeniu kompetencji w obsłudze firm z najbardziej wymagających sektorów gospodarki. Firma ITEL Solutions wychodzi naprzeciw potrzebom dużych i średnich firm oraz instytucji publicznych, wprowadzając do swojej oferty rozwiązania telekomunikacyjne „szyte na miarę” takie jak: telefonia stacjonarna, dostęp do Internetu, transmisja danych, centrum danych, archiwizacji dokumentów. Usługi te „szyte na miarę” stanowią unikalną propozycję w skali całego rynku.

Od 2000 roku stale poszerzamy naszą ofertę o najwyższej jakości, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne, by skutecznie pomóc naszym Klientom podnieść jakość, komfort i niezawodność ich pracy.

Naszym celem jest stworzenie najbardziej efektywnych i zintegrowanych rozwiązań, których realizacja pomoże naszym Klientom w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych.